Kolczyki szmaragd to efektowna ozdoba ucha, która będzie idealnym dodatkiem do wszelkich wieczorowych kreacji. Takie kolczyki będą również dobrze wyglądać z klasycznymi, eleganckimi strojami. W komplecie z naszyjnikiem i pierścionkiem będą tworzyć elegancki zestaw niczym z królewskiego dworu. Zieleń szmaragdu pięknie podkreśla atuty urody i jest efektownym uzupełnieniem każdej oficjalnej stylizacji.

 

Kolczyki szmaragd – z czym je łączyć?

 

Szmaragd to ceniony i elegancki kamień. Wszelkie ozdoby z tym kamieniem prezentują się bardzo ekskluzywnie, stąd należy je łączyć z odpowiednimi stylizacjami. Kolczyki ze szmaragdem będą świetnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji w kolorze czerni, czerwieni i niebieskiego. W połączeniu z pasującym naszyjnikiem dopełnią całości stylizacji. Kolczyki ze szmaragdem świetnie sprawdzą się również jako dodatek do białej koszuli i czarnych eleganckich spodni czy spódnicy, dodając nieco charakteru i ożywiając całą stylizację. Decydując się na takie kolczyki należy je łączyć z skromnymi, jednokolorowymi stylizacjami, tak by efekt nie był za bardzo przesadzony. Kolczyki szmaragd są bardzo zdobne same w sobie, więc w ubiorze należy zachować zasadę im mniej tym lepiej.

 

Kolczyki szmaragd a typ urody

Zieleń szmaragdu bardzo dobrze komponuje się praktycznie z każdym typem urody i kolorem włosów. Najlepiej wygląda w kontraście z czarnymi i rudymi włosami, uwydatniając ich walory kolorystyczne. Nie oznacza to wcale, że niekorzystanie będą w nich wyglądały panie z jasnym odcieniem włosów. W ich przypadku zieleń szmaragdu wspaniale uwydatni jedwabistość i blask takich włosów. Kolczyki szmaragd bardzo dobrze komponują się z każdym typem urody, za każdym razem podkreślając inne walory kobiecej twarzy.