Czy częste noszenie peruki może powodować ból i swędzenie głowy?

Kiedy nasi klienci przymierzają swoją pierwszą perukę, najczęściej zadają oni nam ogrom pytań. Chcą bowiem wiedzieć, czy podczas dłuższego noszenia zagwarantuje im ona odpowiedni poziom komfortu, jak również czy użytkowanie produktu na co dzień nie będzie wiązało się z problemami zdrowotnymi, takimi jak między innymi ból głowy, swędzenie lub podrażnienia. Doskonale rozumiemy tę obawę i cieszymy się, że klienci zwracają się do nas ze swoimi problemami – jest to bowiem oznaka zaufania oraz wiary w doświadczenie ekspertów.

Z przyjemnością informujemy, że w przypadku naszych peruk dyskomfort nie występuje, bowiem w przeciwieństwie do tanich produktów niskiej jakości pochodzących z Chin, nasze peruki  naturalne oraz syntetyczne powstają zgodnie z wytycznymi klienta, jak również po dokładnym zmierzeniu średnicy i obwodu jego głowy. Oznacza to, że nie występuje ryzyko, że przygotowana baza będzie zbyt ciasna, przez co mogłaby uciskać głowę klienta, prowadząc tym samym do trudnego do zniesienia bólu oraz znacznego zwiększenia poziomu dyskomfortu przy dłuższym noszeniu.

Pragniemy także uspokoić potencjalnych klientów naszego zakładu i spieszymy z informacją, że wszystkie materiały, z których powstają oferowane przez nas wyroby mają charakter hipoalergiczny, więc nawet przy częstym noszeniu nie powinno wystąpić swędzenie ani pieczenie skóry głowy. Jeżeli chcemy mieć przekonanie graniczące niemalże z pewnością, że regularne użytkowanie produktu nam nie zaszkodzi, powinniśmy go także właściwie pielęgnować, myjąc go i czyszcząc co około dziesięć do czternastu dni, dzięki czemu zarówno z zewnętrznej jak i z wewnętrznej strony peruki usuniemy zalegający pot, łój, zanieczyszczenia, jak również pozostałości po stosowanych na przestrzeni kolejnych dni i tygodni kosmetyki oraz środki konserwujące. Użytkowanie najwyższej jakości peruk w połączeniu z pielęgnacją przy wykorzystaniu odpowiednich kosmetyków oraz medykamentów to najlepszy sposób, aby raz na zawsze zapomnieć o ryzyku bólu lub swędzenia głowy!

Peruki Kraków

Szlak 24

31-153 Kraków