Masaż kamieniami Warszawa, czyli udana recepta na relaks

Gdy bolą Cię mięśnie, drętwieją ręce, masz zła przemianę materii lub zszargane nerwy to dobrym wyborem będzie masaż kamieniami. Pozwól, aby na twoim ciele położono kamieni, bo to działa odprężająco i odświeżająco. Dzięki nim nabierzesz energii do życia. Sprawdź, czy ten rodzaj masażu jest odpowiedni dla ciebie i na czym polega.

Masaż kamieniami Warszawa – przebieg

Masaż kamieniami wywodzi się z Dalekiego Wschodu i stosowano go już w starożytności. Specjaliści są zdania, że ta technika jest starsza aniżeli akupunktura i opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. Dawni medycy opracowali mapy rozmieszczenia punktów energetycznych i łączących je kanałów, a od wieków korzystają z nich specjaliści od akupunktury.

Podczas takiego masażu kamienie układa się na ciele według tych map i przesuwa wzdłuż wspomnianych kanałów, co usprawnia przepływ energii przez zmęczony albo chory organizm.

Przed masażem trzeba się rozebrać. W zależności od schorzenia, które ci doskwiera, masażysta poleci, żeby położyć się na brzuchu lub na plecach. Następnie ułoży na twoim ciele kamienie w okolicach czakr, np. na plecach wzdłuż kręgosłupa. Małe kamyki powkłada ci między palce dłoni i stóp, a średnie rozmieści na policzkach, wzdłuż żuchwy oraz między brwiami.

Tak obłożona kamieniami osoba powinna leżeć spokojnie na stole do masażu. Masażysta do rąk bierze dwa spore kamenie wcześniej zanurzone w oliwie z oliwek, wzbogaconej wybranym przez ciebie olejkiem zapachowym stosowanym w aromaterapii. Tymi kamieniami masuje całe ciało, pocierając delikatnie miejsce przy miejscu. Ciepło płynące z kamieni rozluźnia napięte mięśnie, dzięki czemu krew szybciej zaczyna krążyć. Organizm pozbywa się toksyn, a skóra staje się dobrze dotleniona i bardziej elastyczna.

Zimne kamienie przydają się natomiast przy kontuzjach, drobnych urazach spowodowanych zbyt intensywnym treningiem.

Jeśli chciałabyś skorzystać z tego rodzaju masażu, zajrzyj na masaż kamieniami Warszawa.

Zadzwoń:
+48 574 389 656

Zobacz stronę:
https://swiatyniadakini.pl/o-nas/
masaż kamieniami Warszawa

Dojazd: