Sala na wesele Sulejów – jak wybrać idealną salę na wesele?

Jedną z pierwszych i najważniejszych decyzji, jakie należy podjąć w harmonogramie ślubnych przygotowań, jest wybór sali weselnej. Wbrew pozorom duży wybór lokali weselnych wcale nie ułatwia nam decyzji. Pamiętajmy, że wymarzone miejsce ma przede wszystkim odpowiadać Młodej Pary, w końcu ślub i wesele to ich święto. Poszukiwanie wymarzonej sali na wesele warto rozpocząć od sprecyzowania naszych oczekiwań w stosunku do sali weselnej. Dzięki czemu już na wstępie zaoszczędzimy sporo czasu, odrzucając te, które nie spełniają zakładanych wymogów.

 

Sala na wesele a styl uroczystości

 

Każda Młoda Para ma swój pomysł na styl, w jakim odbędzie się ich wesele. Każdy z nas pragnie, aby jego uroczystość była jedyna i niepowtarzalna, dlatego jeśli planujecie wesele w stylu boho lub glamour, miejsce musi pasować do wybranego charakteru zabawy weselnej. Dla przykładu elegancka dekoracja w stylu glamour nie będzie się pięknie prezentować w wiejskiej willi, tak samo, jak wesele w stylu country w pałacu czy eleganckiej sali.

 

Sala na wesele a liczba gości

 

Oczywiście dopasowanie sali do stylu zabawy weselnej to jedno. Musimy wziąć pod uwagę czy wybrane miejsce jest odpowiednio duże do liczby zaproszonych gości. To, że nasi weselnicy się pomieszczą to jedno, muszą mieć jeszcze zapewniony swobodny dostęp do stołów oraz wystarczającą przestrzeń do zabawy. Tylko jeśli będą czuć się komfortowo, zabawa weselna będzie udana, a nasi goście będą miło wspominać nasze wesele. Warto również pomyśleć ilu będzie przyjezdnych gości. Warto pomyśleć dla nich o noclegu. Najbardziej komfortowym rozwiązaniem dla naszych gości, ale i dla nas byłoby gdyby wybrany obiekt dysponował również zapleczem hotelowym, gdzie po skończonej zabawie nasi goście udaliby się od razu na spoczynek. Szukasz w swojej okolicy idealnego miejsca na wesele? Sprawdź ofertę Dworu Kasztelan, gdzie możesz liczyć na elegancję, piękno natury i wiele udogodnień jak noclegi, duży parking, bliskość terenów leśnych. Sprawdź tutaj: sala na wesele Sulejów.

Zadzwoń:
+48 694 014 041

Zobacz stronę:
http://dworkasztelan.pl/kontakt
sala na wesele Sulejów

Dojazd: