Zakra Education – Kolejna witryna oparta na WordPressie

Zapraszamy do
sieci placówek
Ready Steady Go!

Posiadamy długoletnie doświadczenie, a co za tym idzie bogatą ofertę edukacyjną dla małych i dużych dzieci. Naszym niewątpliwym atutem jest różnorodność oferty, stale aktualizowanej  z uwzględnieniem Państwa potrzeb.

Naszym priorytetem  jest  zapewnienie możliwości opieki i kształcenia w nowoczesny i przyjazny sposób.

Posiadamy w pełni wyposażone przestronne sale, w których zamontowany jest monitoring. 

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego dziecka. Dbamy nie tylko o jak najwyższy poziom nauczania ale równie wielką wagę przywiązujemy do miłej atmosfery. Grupy są nieliczne, dzięki czemu panuje kameralna atmosfera, zrozumienie, a także indywidualne podejście. 

 
 

Kadra profesjonalistów gwarantujących najwyższą jakość


Wszyscy nasi nauczyciele ukończyli kierunkowe studia wyższe, cały czas dalej dokształcając się na studiach podyplomowych, kursach i warsztatach. Cechuje ich kreatywność i pasja nauczania.Chętnie uczestniczymy w różnych akcjach i programachOrganizujemy szereg atrakcji, wyjścia do kina, teatrzyki, przedstawienia czy zajęcia tematyczne. Stałe współpracujemy z logopedą oraz psychologiem otaczając ich opieką dzieci zarówno w formie zajęć grupowych jak i w razie potrzeby zajęć indywidualnych. 

Korzystając z naturalnego daru dzieci do nauki języków w formie zabawy uczymy dzieci języka angielskiego

Sale wyposażone są w pomoce oraz zabawki dydaktyczne a dzieci mają możliwość bawiąc się uczyć. Wspieramy dzieci w ich kreatywności oraz w rozwijaniu naturalnych talentów stwarzając im możliwość bezpiecznego oraz harmonijnego rozwoju. 


W swoich działaniach kierujemy się słowami Arystotelesa

Twierdził on, że  że największym darem jaki możemy dać dziecku jest wykształcenie i staramy się to robić jednocześnie pamiętając, że dziecko musi także się bawić i starannie równoważymy te dwie kwestie zapewniając tym samym harmonijny rozwój.

 
przed1
przed5
przed2
przed3
przed4
przed6

Cennik:

 • Przedszkole:
  wpisowe – 1 000,00 PLN
  czesne – 1 600,00 PLN
  wyżywienie (śniadanie, zupa, II danie, podwieczorek) – 15,00 PLN

 • Opieka nad dziećmi do lat 3:
  wpisowe – 1 000,00 PLN
  czesne – 1 500,00 PLN
  wyżywienie (śniadanie, zupa, II danie, podwieczorek) – 15,00 PLN

Kontakt

ul. Woronicza 33 lokal usługowy B,

Mokotów 02-640 Warszawa

tel. 662 – 911 – 127 readysteadygo-warszawa@wp.pl

0
Miejsc dla dzieci w wieku 2,5-5 lat
0
Miejsc dla dzieci w wieku 20 tygodni - 3 lata
0
Priorytet - uśmiech dziecka!
0 +
Rodzajów zajęć
przeds

Szanujemy indywidualność każdego dziecka, dostrzegamy jego potrzeby i stwarzamy przyjazne warunki do samorealizacji. Jesteśmy cierpliwi i wyrozumiali, wyciągamy pomocną dłoń do dziecka, które oczekuje naszego wsparcia. Pragniemy odkryć i rozwinąć wszystkie predyspozycje i zdolności poznawcze do życia w zgodzie z ludźmi, przyrodą i samym sobą.

 
Przewiń do góry